Найближчим часом у Запоріжжі планують розпочати реконструкцію пішохідного мосту через річку Суха Московка, якому вже понад 60 років

Міський голова Володимир Буряк провів особистий прийом громадян. Містяни звернулися до мера з різними проблемами. Одна з них – стан пішохідного мосту через річку Суха Московка, який потребує повного відновлення. Мер доручив провести реконструкцію мосту.

прийом

– Проект реконструкції готовий, вартість робіт згідно з ним складає 2,2 мільйони гривень. Доручаю внести коригування в проект з урахуванням зміни вартості робіт та матеріалів, винести на сесію питання про виділення коштів. Після цього оголосити тендер, який визначить переможця, та виконати роботи, – заявив Володимир Буряк.

Згідно до проекту, на мосту замінять опори та балки, встановлять  зовнішнє освітлення.

А люди з садових товариств ГОС «Фільтрова» розповіли міському голові, що в них виникли проблеми з технічною водою для поливу.

Під час обговорення цієї проблеми Володимир Буряк запропонував садовим товариствам розглянути можливість будівництва власної насосної, яка подаватиме поливну воду.

Мер доручив «Водоканалу» прорахувати вартість такого проекту і допомогти з підготовкою документації та проведенням робіт.