Запоріжців закликають не робити самовільні зупинки транспорту

У центрі Запоріжжя розпочалися підготовчі роботи до капітального ремонту зливової каналізації, яка знаходиться під проїжджою частиною на перехресті проспектів Металургів та Соборного.

Учора на цій ділянці було обмежено рух транспорту. Дорога перекрита по проспекту Металургів (від вул. Незалежної України до перехрестя з проспектом Соборним) та по проспекту Соборному (від перетину з проспектом Металургів до вул. Добролюбова). Через це транспорт, що прямує до Заводського та Хортицького району, об’їжджає перекриту ділянку сусідніми вулицями: Верхньою і Незалежної України, а також Трегубенка та Добролюбова. Разом з тим, автобуси, тролейбуси та маршрутки курсують за своїм графіком з дотриманням всіх звичних зупинок.

Перенесено лише дві зупинки громадського транспорту, що рухається проспектом Соборним – не більш ніж на 50 метрів. Маршрутки не зупиняються біля будинку №14 по проспекту Металургів та № 222 по проспекту Соборному, їх перенесли до 218-го будинку.

-Зупинка «Пр. Металургів» біля вежі перенесена на 50 метрів назад від світлофора і знаходиться тепер напроти торгівельного центру «Фортуна»,  – зазначив головний спеціаліст управління транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Ілля Жуков.

Він також закликав запоріжців не зупиняти транспорт на зелених зонах та не робити самовільні зупинки. Наразі рух транспорту на перекритій ділянці регулюють представники поліції, там також працюють люди, які допомагають зорієнтуватися запоріжцям, повідомляє сайт мерії.

На час ремонтних робіт змінені наступні маршрути:

  • тролейбуси №9 їздитимуть від вул. Сєдова через вул. Перемоги, пр. Металургів, вул. Південне шосе, вул. Сєдова;
  • Рух тролейбусного маршруту №13 буде закрито;
  • тролейбуси  №3, 8, 11, 17 – від перетину пр. Соборного та пр. Металургів, в напрямку пл. Запорізької, курсуватимуть по пр. Металургів, вул. Незалежної України, вул. Добролюбова;
  • автобуси №16 їздитимуть до зупинки «БК ЗАлК»;
  • автобуси з Хортицького району  – об’їжджатимут через вул. Рекордну та вул. Верхню;
  • автобуси  №29, 38, 58 – через вул. Рекордну, вул. Портову, пр.Соборний;
  • інші маршрути їздитимуть через вул. Рекордну, вул. Добролюбова, пр. Соборний і далі за своїми напрямками.

Зазначимо, що ділянка дороги на перехресті двох проспектів вже давно знаходиться в аварійному стані через стару зливову каналізацію. Якщо не провести капітальний ремонт каналізації, дорога може провалитися, а будинки зруйнуватися.

Нагадаємо, завтра, 15 серпня, на греблі “Дніпрогес” також  буде обмежений рух транспорту через ремонт автошляхового переїзду та змінено рух громадського транспорту. Тролейбуси не будуть їздити через греблю.

Тролейбусні маршрути № 3, 8, 11 та 17 курсуватимуть з кінцевих станцій «Сімферопольське шосе», «4-й Південний мкрн.» та «Вул. Сєдова» до площі Запорізької.

Разом з тим, буде організовано рух додаткових автобусів з кінцевих станцій «Вул. Піщана» та «Завод «Запоріжкабель» до проспекту Металургів.

Перевезення пасажирів, які прибувають теплоходами з садово-городних ділянок, від Річкового порту в напрямку Правого берегу буде забезпечено автобусами.