Зима – не привід впадати в сплячку, а час для підведення підсумків та планування майбутнього

Зима – важкий період. Мало світла, багато одягу, складно прокинутись вранці, а настрій не підвищують навіть яскраві, соковиті мандарини. Пережити складну пору важко, але можливо. Тримаємо курс на гарний настрій, бережемо себе від холодів, створюємо навколо себе затишок, і 12 тижнів, які відділяють нас від весни, пролетять майже непомітно. А допоможуть в цьому наші поради.

Утеплюємось

Кажуть, той, хто не любить зиму, просто не вміє тепло вдягатись. Речі, що обтягують, варто залишити до весни. В холодну пору року краще, коли між одягом та тілом є повітряна подушка. Не забуваймо також про шапки, шарфи та рукавички.

Більше рухаємось

Зима – не привід відмовлятись від спортивних занять. Навпаки, десятихвилинна зарядка зранку допоможе прокинутись та дасть заряд бадьорості. Крім того, зимою існує безліч недоступних влітку розваг – прогулянки засніженим лісом, катання на ковзанах, санчатах, ігри в сніжки.

Плануємо раціон

Взимку особливо необхідні продукти, які зміцнюють імунітет. Цитрусові, горіхи та часник допоможуть в пік захворювань на застуду, шоколад – підніме настрій, а льняне насіння стане в нагоді від втоми.

Дотримуємось режиму сна

Сон критично важливий для бадьорості, гарного настрою та відновлення сил. Плануйте свій день так, щоб спати не менше 7-8 годин. За годину до сну приберіть всі ґаджети, виключіть серіал, та присвятіть час медитації.

Підводимо підсумки

Озирніться на рік, що минає. Запишіть на аркуші паперу ті події, які найбільше запам’яталися. Подумайте, що б ви могли змінити в наступному році, а що б залишили в цьому. Підтягніть «хвости», завершіть розпочаті справи, виконайте обіцянки.

Смакуємо

Зима – час імбирного чаю, глінтвейну та інших зігріваючих напоїв та страв. Спробуйте приготувати їх вдома. Також можна напекти імбирного печива, та пригостити рідних та колег.

Готуємось до новорічних свят

Складаємо список подарунків, готуємо новорічну програму, продумуємо меню, запасаємося мандаринками та найголовніше – загадуємо бажання на наступний рік.

Читайте також: Як підтримати імунітет в холодну пору року