Міністерство освіти й науки оприлюднило рекомендації щодо роботи навчальних закладів під час адаптивного карантину

Як писав сайт “Запорозька Січ”, з завтрашнього дня на території країни почне діяти адаптивний карантин із зонуванням. При цьому на всій території країни встановлений жовтий рівень епіднебезпеки.

Заклади середньої освіти працюватимуть залежно від встановленого рівня. Так, для “жовтої” зони діятимуть наступні заборони:

  • відвідування закладів освіти у випадку, коли на самоізоляції перебуває більш як 50% учнів та працівників закладу;
  • проведення масових заходів (вистави, свята, концерти) за участю більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • проведення будь-яких масових заходів за участю більше однієї особи на 4 кв. м. площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому залі.

Якщо ж в регіоні буде встановлено “червоний” рівень, учні середніх та старших класів навчатимуться дистанційно. При цьому дошкільні заклади працюватимуть у звичайному режимі, також очним буде навчання учнів 1-4 класів та дітей, що відвідують спеціальні заклади освіти. Про це повідомляється на сайті міністерства освіти й науки України.

Читайте також: Скільки людей захворіли на коронавірус за добу в Запорізькій області