Запорізька область за всіма показниками стабільно відповідає “зеленій зоні”

Як писав сайт “Запорозька Січ”, уряд ухвалив рішення продовжити дію адаптивного карантину до 31 серпня. При цьому в залежності від темпів поширення коронавірусу в країні будуть виділені “кольорові зони” – зелена, жовта, помаранчева та червона. В регіонах, залежно від того, в якій вони зоні,посилюватимуть або ослаблюватимуть карантинні обмеження.

Наразі ситуація із захворюваністю на коронавірус в запорізькому регіоні відповідає “зеленій зоні”. Про це розповів головний санітарний лікар області Роман Терехов під час брифінгу, повідомляє сайт запорізької облдержадмінстрації.

– У Запорізькій області загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тисяч населення становить 4,2; зайнятість ліжок в лікарнях, призначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19, становить 2,3%; середня кількість тестувань ПЛР та ІФА на 100 тисяч населення протягом останніх семи днів становить 42,2; коефіцієнт виявлення інфікованих складає 2,5%. За цими показниками Запорізька область стабільно відноситься до «зеленої зони», – зазначив Роман Терехов.

Це означає, що на території області з 1 серпня продовжать діяти вже звичні обмеження:

  • проведення масових заходів за участю не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території;

  • діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю залів на 50% місць;

  • перевезення пасажирів в автобусах, електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті на міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості не більше, ніж кількість місць для сидіння.

Також зберігається вимога на обов’язкове носіння захисних масок та респіраторів в громадських будівлях та транспорті.

Читайте також: До кого звертатися запоріжцям з рідкісними хворобами