Гороскоп на 1-7 березня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Гірші часи позаду, ви з радістю повернетеся до роботи та милих повсякденних турбот. Принесуть позитивні результати поїздки та справи, пов’язані з розширенням сфери діяльності. У вихідні варто приготуватися до несподіваних зустрічей з давніми друзями або близькими людьми.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Гарний час для одержання інформації. Звертайте пильну увагу на те, що відбувається навколо вас. Побільше впевненості у власних силах, і зберігайте емоційну рівновагу, але при цьому більше довіряйте своїй інтуїції. У вихідні постарайтеся виявити терпіння й не квапити події. Не варто чогось вимагати, відпустіть ситуацію, і вам самі все дадуть.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На вас чекає збільшення активності в інтелектуальній сфері, нестандартний підхід дозволить вам упоратися з будь-якою проблемою. Ситуація складається на вашу користь. Зараз ви впевненим кроком ідете до своєї мрії. Усі зміни будуть до кращого. Вас порадують і кар’єра, і любов.

РАК (22.06-23.07). Ви можете досягти багато чого. Постарайтеся не звертати уваги на дрібні неприємності, зосередьтеся на найголовнішому, не варто розтрачувати свою енергію на дрібниці. Складнощі цілком переборні. Усе це ще й загартує ваш характер. Дуже скоро ви доб’єтеся успіху, причому без сторонньої допомоги.

ЛЕВ (24.07-23.08). Є ризик втомитися від вирішення чужих проблем. Безліч планів, вами побудованих, загрожують погребти під собою яку завгодно діяльну людину. Стримайте політ фантазії, час для цього трохи невдалий. Можуть виникнути проблеми з пунктуальністю, як з вашої власної провини, так і з не залежних від вас причин. І це слід враховувати, відправляючись на важливі зустрічі.

ДІВА (24.08-23.09). Обстановка в професійній сфері надзвичайно вдала для активних дій, а підтримка колег і друзів практично гарантована. Очікується перевага гарного настрою. Однак постарайтеся ставити перед собою реальні цілі, щоб уникнути ілюзій і наступних у них розчарувань. Стабільність вашої кар’єри буде багато в чому залежати від уміння домовлятися з людьми.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ваша ініціативність, якщо ви потрудитеся хоч разок виявити її, здатна стати запорукою успіху й благополуччя надалі. Є ймовірність цікавої поїздки, кар’єрного росту і приємних змін в особистому житті. Цей період сприятливий для знайомств і подальшого розвитку існуючих відносин. У вихідні постарайтеся сприймати все, що відбувається, без зайвих емоцій.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ваш досвід і майстерність принесуть вам значний прибуток. Очікуйте справжній фінансовий успіх. Ви зможете виграти не просто одну битву, а усю війну. Ваше життя на очах змінюється на краще. Хоча багато що буде залежати від вашого настрою й почуття такту. Любов подарує вам радість і натхнення, вкаже шлях до щастя.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Навіть якщо вас будуть критикувати, не звертайте з обраного шляху. Не кваптеся брати на себе керівництво або займати позицію лідера, адже заздрісники та інтригани тільки й чекають, що ви оступитеся. У вихідні спробуйте пограти з долею в перекидки, тільки надто не захоплюйтеся.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Цей період може виявитися повним випадковостей, тож намагайтеся не триматися за свої плани, а іти за ситуацією. Натомість ви зможете завести гарні знайомства, цьому буде сприяти дарунок красномовства й уміння переконувати навколишніх. На роботі доведеться розраховувати тільки на свої сили і можливості. Надійність ваших партнерів загрожує виявитися досить умовною.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). У вас з’явиться шанс надолужити упущені можливості та швидко закінчити важливу роботу. Ви зможете проаналізувати, як і за якими сценаріями розгортаються ваші відносини з людьми. Ви зрозумієте, з яких елементів часом складається ваше життя. Постарайтеся не піддаватися на емоційні провокації, якщо не прагнете відчути себе знесиленими. У вихідні ви будете спілкуватися більше звичайного. Буде найкращим пасивний відпочинок.

РИБИ (20.02-20.03). На вас чекає динамічний і сповнений різноманітних подій період. Ви готові до нового, що б не було його джерелом. Варто зайнятися реалізацією того, що було задумано, навіть якщо ви ще не встигли додумати до кінця. Не втрачайте часу на сумніви й занадто довгу підготовку. У вихідні поділіться своїм гарним настроєм з навколишніми, і ви зможете знайти нових друзів.