Будинку №16 на вулиці Леоніда Жаботинського вже більше 60 років. Такий же термін експлуатації його каналізаційних мереж. Старі комунікації завдавали чимало проблем жителям дому, адже азбестові труби були в аварійному стані: вони просіли, їх прохідність знизилася, у підвалі постійно ставалися пориви. Однак на скарги мешканців уваги не звертали: «не у нашій власності», «немає коштів», «не дійшла черга». Тим часом грунт навколо каналізації просів, з’явилися провали. І от вранці 9 грудня 2016 року у цьому дворі під землю провалився цілий сміттєвоз.мусоровоз провалился

Машину дістали, однак відремонтувати аварійну каналізацію так ніхто й не збирався. Лише після того, як у травні мешканці будинку звернулися до міського голови Володимира Буряка, ситуація рушила з мертвої точки.

27 липня аварійні комунікації приїхала ремонтувати підрядна організація «Місто для людей». Протягом дня вони провели роботи з заміни випуску каналізації, а вже 28 липня розпочали заміну мережі холодного та гарячого водопостачання.

– Ми займаємося заміною каналізаційного випуску, який вже довгий час знаходиться в аварійному стані. Основні складності роботи полягають у тому, що комунікації десятиріччями ніхто не міняв. Був перелом внутрішніх каналізаційних мереж, – розповів майстер підприємства «Місто для людей» Дмитро. – Зараз ми прокладаємо пластикову каналізацію, будемо її прокладати в футлярі, щоб уникнути деформації труби або механічних пошкоджень. Наступний етап – заміна внутрішньобудинкових мереж холодного та гарячого водопостачання.

IMG_20170727_110512Якість виконання робіт перевірив генеральний директор підприємства «Місто для людей» Євген Деркач.

– КП «Наше місто» уклало з нами договори на виконання робіт з поточного ремонту. На сьогоднішній день це 30 будинків у Вознесенівському районі. Сьогодні мною проводиться чергова перевірка якості виконання робіт. У даному випадку за адресою вул. Леоніда Жаботинського, 16. Також сьогодні я перевірив якість виконаних робіт за адресами вул.  Лермонтова, 14, Бульвар Шевченка, 27, вул. Незалежної України, 39. Там були виконана заміна трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, а також заміна мереж опалення. Ці роботи повністю завершені. За виконанням робіт ми сформували звіти, які вже розмітили на під’їздах цих будинків. Зі звітів кожен мешканець будинку може дізнатися про те, які роботи за фактом було виконано, в яких обсягах, а також побачити фотозвіт цих робіт.

IMG_20170727_100550Мешканці будинку по вул. Леоніда Жаботинського, 16 подякували комунальникам за нарешті відремонтовані комунікації. Тепер вони будуть добиватися, аби КП «Водаканал» відремонтував свою частину трубопроводу.
– Дивно, що КП «Наше місто» та КП «Водоканал», маючи поруч свої ділянки не можуть виконати роботи одночасно, – зауважують мешканці. – Але сподіваємося, що лист до Володимира Вікторовича Буряка вплине на комунальників, і наш трубопровід буде повністю замінено.