На 11 днів Запоріжжя стане літературною столицею України

З 13 по 23 серпня в Запоріжжі проходитиме літературно-мистецький фестиваль «ТОLОКА». Цього року ця подія, на яку чекали й дорослі, й діти, охопить одразу 4 локації – каскад фонтанів “Веселка”, оновлений проспект Маяковського, площу Маяковського та площу Театральну. Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Цьогорічний книжковий фестиваль відбудеться у новому форматі – на гостей заходу чекають літературні презентації, батли, лекції, воркшопи з діячами мистецтв, дискусії, майстер-класи, читання, а ще – зустрічі з відомими письменниками та художниками.

– Особливо приємно, що цього року до фестивалю активно долучилися й міські бібліотеки, які організують роботу локації на площі Театральній. Там відбудуться автограф-сесії з популярними запорізькими письменниками та поетами, презентації нових книг, відкритий мікрофон. Радію, що наші бібліотеки останнім часом стали дійсно сучасними культурними центрами, – зазначив Володимир Буряк.


Нагадаємо, за останні кілька років запорізькі бібліотеки набули сучасного вигляду та перетворились на нову фішку міста. Так, Центральна бібліотека для дорослих (вул. Гоголя, 66) та бібліотеки по пр. Маяковського,7 та пр. Соборний,175 стали коворкінгами. До кінця року після ремонту відкриються ще три бібліотеки, які перетворяться на сучасні хаби. За 5 років міська влада планує оновити всі бібліотеки. До речі, оформити єдиний електронний читацький квиток запоріжці можуть за лічені хвилини. Він дозволяє брати книжки в будь-якій міській бібліотеці, незалежно від місця проживання. Як це зробити, читайте тут.

Читайте також: У Запоріжжі вживають додаткові заходи через сплеск захворюваності на коронавірус