На розширене засідання постійної комісії з питань бюджету депутати Запорізької обласної ради зібрались за добу до початку 13-ї позачергової сесії. Про це повідомляється на офіційному сайті Запорізької обласної ради.

Перевиконання обласного бюджету становить близько 200 мільйонів гривень (станом на 26 липня 2017 р.). Тому щодо раціонального і ефективного розподілення зароблених коштів до сих пір точаться жваві дискусії.

Секретар постійної комісії з питань бюджету Василь Хвостак сьогодні на засіданні порушив ще одне важливе питання для запоріжців – відсутність виплат матеріальної допомоги на лікування та вирішення складних матеріально-побутових проблем, яку надають депутати тим, хто до них звернувся, за рахунок свого депутатського фонду.

– Для запоріжців, які до нас звертаються, а це – онкохворі та люди із іншими важкими діагнозами та життєвими ситуаціями, головне – почути відповідь на питання, які їх хвилюють, – зазначив Василь Хвостак.

Секретар постійної комісії з питань бюджету наголосив, що бюджетні витрати, які планується зробити за рахунок перевиконання кошторису, повинні бути збалансованими.