Вчора на кладовищі Святого Миколая запоріжці попрощалися із воїном 81-ї  окремої десантно-штурмової бригади Олегом Голубом.

Олег героїчно загинув 24 липня у бою з російсько-терористичними військами під містом Авдіївка Донецької області. Відспівав героїчно загиблого бійця благочинний Запорізької області протоієрей отець Василь Калин з Української Православної церкви Київського патріархату.

Воїни проводили бойового побратима, ставши на коліно. Після хвилини мовчання пролунав пам’ятний залп на честь героя, а мелодію траурного маршу заступив Гімн України. Олег Голуб став 118 запорізьким бійцем, який загинув на цій війні.

Про трагічні події розповів під час похорону його бойовий побратим Роман (позивний «Полтава»):

– Олег з двома бойовими побратимами стояв у дозорі. На них вийшла диверсійна група противника – професіонали, або російські військові, або їхні найманці, але ніяк не «шахтеры». Нападників було чоловік десять. Наші хлопці не розгубилися, не сховалися, а прийняли бій, знищили майже всіх нападників, фактично перемогли, але ціною двох життів. Третій наш боєць – поранений. Наші побратими перемогли як козаки. Та диверсантам не дали пройти до нас у тил, а ця група могла і наших бійців знищити, і міст якийсь підірвати, багато біди наробити. Ми досі не бачимо на передовій такої красивої техніки, як по телевізору, немає й контрактників. А там ніяка не операція, там йде справжня війна. Та там не так важко, як тут зараз дивитися в заплакані очі батьків героя. Там постріляли, посміялися… Найважче, що людина, яка тільки що сиділа жива поруч, сміялася разом з тобою, може через хвилину вже бути вбитою. Шоста хвиля мобілізації зараз стримує противника, і ми знаємо, що будуть втрати, але переможемо патріотизмом.  Як переміг Олег з побратимами у цьому нерівному бою, так і Україна переможе! Ми готові битися.

Олег Голуб  мав  30 років,  був мобілізований у липні 2015 року під час шостої хвилі мобілізації. У серпні-вересні солдат мав повернутися додому… У нього залишилися батько, мати, дружина і двоє дітей: шестирічна дочка Єва та чотирирічний синок Сергій. Представники облдержадміністрації та Хортицької райадміністрації пообіцяли не залишити родину Героя у біді.

Олена ПІДДУБНА, фото автора