Юні запоріжці навчаються та розважаються в пришкільних таборах

У Запоріжжі пришкільні табори співпрацюють із закладами позашкільної освіти. Діти, які там проводять літні канікули, мають можливість розвивати свої творчі здібності. Вони відвідують заняття з хореографії, музики, декоративно-прикладного мистецтва, театральні гуртки, а також закріплюють свої знання з англійської мови.

табори3

У деяких таборах дітей відводять на заняття, в інші педагоги самі приходять. Для дітей проводять багато розважально-пізнавальних заходів, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

табори6

Наприклад, вихованці пришкільного табору при гімназії № 62 відвідують гуртки в міському палаці дитячої та юнацької творчості.

табори4

Діти приходять два рази на тиждень. Вони займаються в гуртках інформатики, англійської мови, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, фітнесу, природознавства та цирковій студії.

табори5

Багато юних запоріжців повертаються в гуртки після літніх канікул та займаються там далі. До речі, в червні палац дитячої та юнацької творчості працює у звичайному режимі.

Як писав сайт «Запорозька Січ», літні табори для юних запоріжців працюють у кожному районі нашого міста. Всього в червні їх відкрилося 30. Табори відвідує близько 2 тис. дітей.

Одна зміна в пришкільних таборах триває 18 робочих днів. У них можуть відпочивати діти віком від 6 до 12 років.

Нагадаємо, які професії обирають запорізькі випускники.

Читайте також: Як запоріжцям отримати медичну допомогу на відпочинку.