Навіть у воєнний період ринок автомобілів з пробігом насичений пропозиціями на різний смак і гаманець. Який доступний транспорт можна знайти на авторинку вартістю до $5 000, у цьому матеріалі.

Виявляється:

– марки Daеwoo та BMW лідирують за кількістю пропозицій у сегменті недорогих авто;

– седан – найпоширеніший тип кузова серед усіх оголошень про продаж автівок;

– 77% вживаних авто мають незначні подряпини або взагалі як нові.

Найпоширеніші роки випуску за кількістю оголошень та медіанна ціна автомобілів до $5 000 на інтернет-платформі (травень, 2022):

1. 2003 — $3 800;
2. 2004 — $3 900;
3. 2005 — $4 200;
4. 2006 — $4 500;
5. 2007 — $4 700.

Більш ніж половина бюджетних автомобілів обладнані антиблокувальною системою коліс (abc), 15% у своєму арсеналі мають центральний замок, а 13% — подушки безпеки. Варто врахувати, що серед такого сегменту знайти пропозиції з GPS-трекерами та лазерними фарами буде складніше.

Ринок вживаних авто розвивається навіть в умовах війни.

Нині придбання автомобіля з пробігом є оптимальним варіантом для багатьох українців. З одного боку, вітчизняний авторинок наповнився великою кількістю доступних варіантів завдяки нульовому розмитненню.

З іншого, необхідність переїжджати в інші регіони, перевозити обладнання і речі підприємств, а також знищений війною транспорт спонукають водіїв купувати недорогі, проте практичні автівки.

Ще один важливий фактор — машини для передової. Волонтери і військові активно шукають автомобілі для своїх потреб саме на вторинці: переважають пошукові запити “позашляховиків”, “бусів, “мінівенів”.

В той самий час, стан вживаних авто переважно хороший: лише 5% пропозицій на одній з найбільших інтернет-платформ потребують відновлення (рихтування, фарбування, заміни деталей, зварювання).

Тож, імовірно, ринок автотранспорту з пробігом залишатиметься вигідним для українців і надалі, — вважають експерти.

____

Посилання на наш Телеграм-канал