12 днів між Різдвом і Хрещенням – найкращий період в році для ворожіння

Цей період називають Святками. Наші пращури  проводили різноманітні ритуали та обряди, що допомагали зазирнути в майбутнє. Та й сьогодні святочні ворожіння користуються неабиякою популярністю.

Гадати можна!

«Тиждень від Різдва до 13 січня, вважався святим тижнем. А від 13 січня до Хрещення – страшним тижнем… У ніч на Різдво і до 13 січня, на Меланку і Василя, це святі вечори, коли можна гадати безстрашно. Тому що в цей період на питання відповідають янголи… Вважається, що в страшний тиждень, з 13 січня до Хрещення, гадати взагалі рекомендується тільки посвяченим. Людям, які вміють обкласти себе оберегами. Є повір’я, що в цей період тобі на запитання відповідає нечиста сила», – розповідає письменниця Лада Лузіна.

Гадати можна на все. Наприклад, наших прабабусь найчастіше цікавили 3 питання: коли вони вийдуть заміж, коли помруть і яким буде урожай. У наш час бажань набагато більше, тому необхідно їх адаптувати під ці категорії.

Як підкреслила письменниця, також дуже важливо, щоб під час ворожіння не були присутні люди, які погано ставляться до вас, і не варто гадати на щось погане.

Бажання під подушкою

У повній самоті напишіть на папірцях 12 потаємних бажань – від глобальних і філософських до цілком матеріальних і конкретних – заверніть кожне і покладіть під подушку.
Слід дотримуватися кількох важливих правил: розпустити і добре розчесати волосся, зняти всі прикраси (включаючи обручку) і спати в цю ніч на протилежному боці ліжка.
Вранці лівою рукою дістаньте з-під подушки 3 папірці – саме ці бажання і збудуться.

Правильне запитання до книги

Виберіть книгу для ворожіння (вона не повинна бути новою!) і покладіть на обкладинку ліву руку. Закрийте очі і поставте запитання. Відкрийте книгу в будь-якому місці навмання, прочитайте рядок, який починається під великим пальцем лівої руки – 1-2 речення. Якщо відповідь не зовсім очевидна, не соромтеся і перепитайте, це допускається.

«Чарівні» свічки

Знаєте, навіщо насправді запалюють свічки на торті в день народження? Щоб ви могли сконцентруватися на головному в житті, це щось на зразок короткої сакральної молитви або медитації з цілком конкретною «точкою відліку». Відмінний спосіб розібратися у власних бажаннях. Не випадково, що свічки – це один із головних «інструментів» у період святочного ворожіння.

Класичний спосіб святочного ворожіння на свічках такий: запалити гніт, звільнити голову від поганих думок і негативу, після того, як ви відчуєте, що розслабилися, сконцентруйтеся на головному питанні і переверніть свічку в миску чи тарілку з водою. Розталий віск моментально затвердіє в химерній формі. Ці зображення і є картинками вашого майбутнього. Це як гра в асоціації – подумайте, що конкретно для вас означає ця «квітка», «птах» чи «силует»? Пам’ятайте класичне запитання психологів: що ви бачите на цій картинці?

Ворожіння на яблуках

Взяти яблуко і розрізати його навпіл. Якщо всередині виявляється зірочка правильної форми з кісточок, то наступний рік для того, хто ворожить, буде дуже щасливим.

Ворожіння на картах

Перед сном дівчина має покласти під подушку 4 королів і сказати: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той хай присниться мені уві сні». Якщо насниться піковий король – наречений буде старим і ревнивим, король червоний означає молодого і багатого, хрестовий – чекай сватів від військового або бізнесмена, а бубновий – від бажаного.

Ворожіння на сірниках

З боків сірникової коробки вставляються 2 сірники і підпалюються. Якщо згорілі головки будуть звернені одна до одної – значить «загадані» хлопець і дівчина будуть разом.

Ворожіння на бажання

Для цього потрібна кішка. Слід загадати бажання і покликати кішку. Якщо вона переступить поріг кімнати лівою лапою, бажання здійсниться. Якщо правою – не судилося.

Ворожіння на голках

Взяти 2 голки. Змастити їм вушко воском, потім опустити в місткість із чистою водою. Залежно від того, як будуть ці голки опускатися, таким і буде передбачення:

  1. якщо голки швидко пішли на дно – зовсім скоро збудуться ваші бажання;
  2. впали на дно одна на одну – не за горами чисте й світле кохання;
  3. якщо голки впали на різні краї місткості – чекайте невдачі та розлуки.

Читайте також: Що готує запоріжцям рік Білого Бика – східний гороскоп