Список справ, які допоможуть відпустити старий рік та зустріти новий

Підведіть підсумки року

Згадайте свої цілі, які ставили на початку року. Підведення підсумків – це не лише аналіз власної продуктивності, а й пам’ять про найважливіші моменти, емоції, людей, які вас змінили. Це цінні уроки, завдяки яким ви стали краще.

Позбудьтеся мотлоху

Зустрічати Новий рік в чистому будинку набагато приємніше. Тож до початку святкувань приберіть будинок та позбавтеся зайвого мотлоху. Дрібнички відправте у смітник, хороші речі, які вам більше непотрібні – запропонуйте друзям та знайомим, або віддайте на благодійність. Нехай у вашому житті з’явиться місце для чогось нового.

Зробіть добру справу

Напередодні Нового року особливо починаєш вірити в дива. Спробуйте себе в ролі чарівника, та подаруйте свято тому, хто його найбільше потребує. Відвідайте дитячий будинок, зайдіть на чай до літньої сусідки, пожертвуйте символічні кошти для хворого, візьміть участь у новорічній благодійній акції. Робити добро простіше, ніж здається.

Придбайте подарунки

Краще це робити заздалегідь – напередодні свят магазини переповнені, сповнені метушні. Тому краще завчасно визначте суму, яку готові витратити на подарунки та займіться передноворічним шопінгом.

Віддайте борги та і закінчить всі незавершені справи

Не йдіть у Новий рік з «хвостами» з боргів та незавершених проєктів. Сплатіть всі рахунки, поверніть борги, закрийте кредити. Найкраще перед Новим роком заведіть окремий рахунок та постійно відкладайте на нього невеликі кошти. Це гарний спосіб накопичити необхідну суму на бажану річ або просто бути впевненим у своїй фінансовій стабільності.

Поставте мету та придумайте способи її досягнення

Планування мотивує, змушує рухатися і продумувати шляхи вирішення. Однак лише однієї мети недостатньо. Ретельно продумайте усі шляхи для її досягнення. Знайдіть свою високу мету на на наступний рік та прагніть до неї.

Рік, що минає, потрібно провести гідно, він приніс нам новий досвід, знання і емоції. Будьте вдячні за те, що маєте, і наступний рік принесе з собою багато дивовижних подій, які дійсно порадують вас.

Читайте також: Ідеї новорічних канікул: як провести свята весело та з користю