Новий 2022 рік, згідно з китайським календарем, буде роком Чорного водяного тигра

Вважається, щоб задобрити господаря року та залучити удачу, потрібно правильно підготуватися до зустрічі з ним. Велике значення при цьому має колір одягу. Правильно підібрані відтінки зроблять тигра більш прихильним, допоможуть уникнути невдач, принесуть успіх в усіх починаннях.

Головний колір року – блакитний. Астрологи рекомендують у якості кольору новорічного вбрання вибирати чорний, пісочний, золотий чи білий. Крім того, вдалими будуть бірюзовий, глибокий синій, темно-зелений, сірий та сріблястий. Добре, якщо на святковому одязі та аксесуарах будуть присутні смуги та хвилі, а прикраси варто вибирати з металу, перлів або серії морської тематики.

Жінкам радять обрати вбрання:

  • асиметричне;
  • класичного крою;
  • романтичні моделі на одне плече;
  • пишні та повітряні;
  • з ніжних на дотик струмливих тканин;
  • вироби з басками;
  • розкішні моделі до п’ят з великим розрізом на нозі.

Чоловікам можна одягнути будь-яке вбрання, головне, щоб воно не було червоного кольору або яскраво-оранжевого. Якщо взагалі немає бажання якось вбиратися, обмежтеся брюками і стильною сорочкою у спокійних тонах.

У чому не можна зустрічати рік 2022

Тигр не любить яскраві неонові відтінки. Не варто також надягати на свято вбрання та аксесуари фіолетового кольору.

Тигр не схвалить надто коротке та задирливе вбрання, а також безліч блискіток. Вбрання на Новий рік має бути стриманим і благородним, відповідно характеру гордої тварині.

Намагайтеся уникати «котячого» принта чи  анімалістичних малюнків в одязі. Не варто думати, що якщо ви одягнете тигрову сукню, то господар року неодмінно прийме за свого. Навпаки, такий маскарад його не потішить.

Читайте також: Запоріжжя до новорічних свят засяяло яскравими вогнями