Коронавірус перетворив звичайний похід у супермаркет на нелегкий квест

Ми пропонуємо декілька порад, які допоможуть зберегти ваше здоров’я, нерви та кошти під час походу за продуктами.

Сплануйте маршрут

Якщо ви плануєте похід у знайомий магазин, заздалегідь сплануйте, які відділи ви відвідаєте. Це допоможе вам менше часу провести всередині магазину та скоротити кількість контактів з іншими людьми.

Ходіть по одному

Якщо ви звикли відвідувати магазин усією родиною, з чоловіком дітьми та собакою, на час карантину краще змінити цю звичку на одиночні візити. Так вам буде легше дотримуватись рекомендованої безпечної дистанції та убезпечити своїх рідних від можливого зараження коронавірусом. Також, якщо у вас добрі стосунки з сусідами, можете домовитись з ними, та ходити у магазин по черзі.

Підготуйтесь до черг та відсутності продуктів

Більшість магазинів обмежують кількість відвідувачів, які одночасно можуть знаходитись у торговому залі. Тож будьте готові до того, що вам прийдеться почекати, поки хтось не завершить свої покупки. Крім того, дуже можлива така ситуація, що потрібні вам товари швидко розкуплять. Зазвичай магазини швидко відновлюють асортимент, однак варто подбати про альтернативу. Можливо, доведеться зайти іншим разом, або обрати іншу торгову марку чи сходити в другий магазин.

Дотримуйтесь санітарних вимог

Більшість магазинів дбають про санітарну безпеку персоналу та покупців. Але, може бути й таке, що торгові точки не мають потрібних засобів. Тож, перед відвідуванням магазину подбайте про свою безпеку та візьміть з собою антисептик.

Обмежте користування готівкою

Паперові гроші щодня проходять через велику кількість рук. І хоча за запевненнями медиків не доведено, що можна заразитися через готівку, варту все ж таки обмежити користування готівковими коштами, та обов’язково мити руки після контакту з грошима.

Читайте також: Запоріжці мають кілька днів, щоб підготуватись до переходу на літній час