У Запоріжжі 5 людей захворіли на корнавірусну інфекцію

Про новий випадок захворювання повідомив на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк. Міський голова зазначив, що з 20 перевірених випадків хворобу підтвердили у п’ятьох мешканців міста. Усі інфіковані повернулися з-за кордону. Зараз вони проходять лікування в обласній інфекційній лікарні, їх стан задовільний.

Крім того, серед тих, у кого підозрюють хворобу – одна дитина. Діагностування проводять безпосередньо в Запоріжжі. Нагадаємо, нещодавно місто отримало першу партію швидких тестів із 2700 штук. Їх вже розподілили між усіма міськими лікарнями, також в обласному лабораторному центрі є ПЛР-тести, які дозволяють отримати 100% результат без відправлення біологічних матеріалів до Києва. Зробити тест можна виключно за призначенням сімейного лікаря за наявності відповідного анамнезу. В першу чергу перевіряють пацієнтів, хворих на пневмонію.

Нагадаємо, офіційні дані стосовно кількості хворих на коронавірус, а також про заходи, яких вживає міська влада щодо недопущення поширення інфекції запоріжці можуть дізнатись на  Telegram-каналі міської ради  COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ.

Читайте також:Запорізькі депутати виділили кошти з власних фондів на боротьбу з коронавірусом