Перші пакунки з продуктами вже найближчим часом розвезуть містянам

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в Запоріжжі створили спеціальний штаб, на базі якого збиратимуть та розвозитимуть під час карантину продукти для самотніх та маломобільних містян. Вже готується до відправки перша партія продуктових наборів. Їх зібрали за допомогою небайдужих запоріжців.

– Спільними зусиллями нам вдалося зібрати першу партію продуктових наборів для одиноких та маломобільних мешканців міста. Найближчим часом майже тисячу пакунків розвезуть цим людям, – розповів на своїй офіційнйій сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк.

Міський голова подякував запорізькому бізнесмену Олександру Присяжнюку, який першим доєднався до збору коштів на продукти та виділив 100 тис. грн.  а також підприємствам, які надали власну продукцію: «Урожай», «Бердянські ковбаси», ТМ «Гуляй-Поле».

Володимир Буряк закликав запорізьких виробників та небайдужих підприємців долучитися до збору та допомогти тим, хто цього дійсно потребує. Переказати кошти можна на розрахунковий рахунок: Найменування отримувача: ГО МЦД. Код отримувача: 39409359. Рахунок отримувача: UA083133990000026006055711846. Назва банку: ЗАПОРIЗЬКЕ РУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”. Отримати додаткову інформацію можна за телефоном Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування: +380664871817.

Читайте також: Запорізькі депутати виділили кошти з власних фондів на боротьбу з коронавірусом