Станом на 10 травня без електропостачання знаходиться 23 007 абонентів у 80 населених пункті Запорізької області. Минулої доби було відновлено електропостачання понад 1 000 домоволодінь у 6 населених пунктах Пологівського району, знеструмлених напередодні внаслідок обстрілів. Минулої доби без світла також залишилися більше 1000 абонентів Мелітопольського району.

Без газопостачання знаходиться майже 70 тисяч абонентів у 87 населених пунктах області. Зокрема 48 міст та сіл Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу в Донецької області. Минулої доби внаслідок обстрілу пошкоджено ввідний газопровід низького тиску у м. Оріхів. У м. Гуляйполе через відключення внаслідок бойових дій газорегуляторного пункту без газопостачання залишилися 320 абонентів.

Минулої доби нових пошкоджень водопровідно-каналізаційного господарства не зафіксовано. На сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе, смт Степногірськ та прилеглих населених пунктах Пологівського та Василівського районів, а також м. Пологи Пологівського району. Пошкоджено каналізаційні очисні споруди у м. Василівка та смт Степногірськ.

Посилання на наш Телеграм-канал