Понад півтисячі найкращих легкоатлетів України в складі 26 команд взяли участь в Кубку України, який приймав Кіровоград. Запорізьку область представляли 32 спортсмени. Додому їм вдалося привезти сім золотих, дві срібні та дві бронзові медалі.

Переможцями Кубка України з бігу на 100 м стали Олеся Повх та Еміль Ібрагімов. До того ж, Еміль добув ще й «золото» в бігу на 200 м (21,14 сек.).

Крім того, запорізька команда в складі Данила Курта, Володимира Павленко, Михайла Яворського та Романа Кравцова завоювала «золото» в естафеті 4х100 м (41,60 сек.).

На дистанції 800 м у запоріжанок – «срібло» і «бронза». Другою прийшла до фінішу Анастасія Ткачук (2:04.32), третьою – Олена Жушман (2:05.15).

У змаганнях десятиборців, які так само пройшли в Кіровограді в рамках чемпіонату України з багатоборства, «срібло» серед дорослих заробив Артур Суюнов (6919 очків). Серед молоді бронзовим призером став Олександр Ходанич (5627). Ці результати дозволили запорізькій команді посісти третє місце в командному заліку, і це при тому, що в жіночій програмі область представлена ??не була.

У командному заліку Кубка України запорізька збірна все ж залишилась на високому шостому місці.