Віктор Великий

21 березня у засіданні депутатської комісії питань соціального та економічного розвитку, бюджету та фінансів Запорізької міської ради взяли участь депутати Віктор Великий (голова комісії), Євген Карташов, Андрій Коноваленко, Володимир Максимов та Павло Михайлик.
На позачерговій сесії планувалось розглядання дев’яти питань. Серед них – перерозподіл бюджетних коштів у житловому та комунальному господарстві, виключення зі списку аукціонних земельної делянки, на якій планується побудувати притулок для бездомних тварин, та інші. Про це йшла мова на засіданні бюджетної комісії міської ради.
За словами голови бюджетної комісії Віктора Великого, перерозподіл проводиться в рамках раніше виділених коштів і пов’язаний з необхідністю профінансувати виконання деяких першочергових завдань в житловому та комунальному господарстві.
Рішення про виключення земельної ділянки з переліку призначених для аукціону викликано тим, що необхідно правильно провести процедуру відведення землі під будівництво притулку. Тільки після цього її можна передати управлінню комунального господарства і починати будівництво. Віктор Великий нагадав, що чотири мільйони гривень на створення притулку виділяються з обласного екологічного фонду.
Депутати також підтримали винесення на позачергову сесію проекту рішення “Про затвердження складу погоджувальної комісії для розгляду та прийняття до уваги пропозицій громадськості до проекту внесення змін до Генерального плану Запоріжжя”. Передбачається, що до складу комісії увійдуть 55 осіб – як працівники виконавчих органів влади, депутати міської ради, так і представники громадськості.

За матеріалами сайту www.meria.zp.ua