Роман Петров

21 березня на засіданні депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів Запорізької міської ради були присутні депутати Роман Петров (голова), Олександр Музичук, Зоя Лимарчук, Андрій Нетреба, Олександра Шадріна, Віктор Петренко, Руслан Пидорич та Олег Бондаренко.
Депутати висловили думку, що вони не проти змін до рішення Запорізької міської ради від 27.06.2007 № 67 “Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу на аукціоні”, а саме з виключенням зі списку земельної ділянки на вулиці Базовій. За останні чотири роки право оренди вказаної земельної ділянки не найшло попиту серед учасників аукціону. Ця ділянка юридично чиста, на ній немає забудов. На цій території планується побудувати муніципальний притулок для бездомних тварин.
На засіданні комісії також обговорили скасування плати за паркування транспортних засобів. На початку минулого року ставилося питання про підвищення вартості паркування в кілька разів. За підрахунками фахівців комунального підприємства “Паркування”, на той момент економічно обґрунтований тариф на паркування повинен був скласти шість гривень за годину. Це пов’язано з витратами на встановлення паркоматів, покупка яких досить довго окупається. У міському бюджеті коштів для цього немає, а в разі залучення інвесторів тарифи потрібно обов’язково піднімати. Подібне підвищення може боляче вдарити по кишені запорізьких автолюбителів, які просто не зможуть стільки платити. Тому фахівці дійшли висновку, що в Запоріжжі доцільно скасувати плату за паркування. При цьому, в разі скасування паркувального збору, КП “Паркування” продовжуватиме обслуговувати стоянки, які завжди давали підприємству велику частину прибутку. Депутати комісії погодилися з даним проектом рішення.
Депутат Зоя Лимарчук також поставила питання перегляду графіка маршруток, які їздять до Запорізької обласної клінічної лікарні – у вечірній час їх тут взагалі немає, а це досить незручно як для пацієнтів, так і для медичного персоналу. Вона надала доручення фахівцям, які за це відповідають, розібратися та вирішити цю проблему.