У столиці пройшов Кубок України зі спортивної гімнастики. Успішно виступили на змаганнях вихованці запорізької СДЮШОР “Металург”. Переможцем Кубка, за підсумками багатоборства, став майстер спорту міжнародного класу Віталій Наконечний. Компанію Віталію на п’єдесталі склав Олег Степко, який здобув “бронзу”.
Крім нагород в особистій першості, запорізькі гімнасти відзначилися в командному заліку та на окремих снарядах. Так, заслужений майстер спорту Роман Зозуля заробив “золото” в командному заліку у складі “Динамо-1”, а також був бронзовим призером у вправах на кільцях.
Наконечний і Степко в складі команди “Україна-1” стали срібними призерами командного заліку. Крім того, Олег заробив “золото” у вправі на коні і “срібло” на брусах. А Віталій став володарем бронзових нагород у опорному стрибку та на кільцях.
Зараз всі ці гімнасти під керівництвом заслужених тренерів України Миколи Назаренка і Павла Нетреби готуються до чемпіонату Європи, який у травні відбудеться у Франції. Крім того, в цьому році Наконечному, Степку і Зозулі належить захищати честь країни на Олімпійських іграх у Лондоні.