На навчально-тренувальній базі Великого Лугу футболісти-аматори запорізького «Металургу» в товариському матчі вперше спробував свої сили з командою вітчизняної Прем’єр-Ліги, яка базується в нашому місті, луганскою «Зорею».

І хоча їх наставник Юрій Вернидуб відрядив до лав збірної на гру зі Словаччиною ряд гравців, на поле вийшли відомі: Чуваєв, Гречишкін, Чечер, Каменюка, Опанасенко, Бабенко, Кабаєв, Громов, Харатін, Гордієнко та Іурі. Останній у дебюті матчу і перевірив на пильність нашого голкіпера Івана Олійника. Нападник «Зорі» красивим ударом здалеку відкрив рахунок вже на другій хвилині. Підопічні Володимира Шаповалова не розгубилися після швидкого пропущеного м’яча, відрізками показуючи впевнений і змістовний футбол. Молоді футболісти «Металурга» діяли розкуто, не відходячи від свого традиційного стилю. Звичайно ж більшу частину першого тайму довелося захищатися, з чим команда впоралася. Підсумок першої половини – 0:1.

У другому таймі склад «Зорі» помітно освіжився – на полі змінилося пів команди, які продовжили тиск уже на ворота Кирила Овсяннікова. Проте і наші намагалися додати в атаці. Так, Едуард Сарапій небезпечно пробивав зі штрафного, а удари Іллі Корнєва та Романа Стефурака були заблоковані захисниками луганчан.

На 67-й хвилині гравці «Зорі» організували другий і останній гол. Затяжну атаку точним ударом замкнув Владислав Кабаєв. Не дивлячись на поразку (0:2), молоді футболісти «Металурга» отримали безцінний досвід у грі з учасником Ліги Європи і заслужено почули компліменти на свою адресу від наставника луганської «Зорі» Юрія Вернидуба.