Той, хто живе в Космічному мікрорайоні нашого обласного центру, добре знає тутешню бібліотеку імені Комарова – затишну й зручну, хоч примостилась вона в напівпідвальному приміщенні. Тут до послуг численних відвідувачів – сила-силенна книг, просторий читальний зал. І, звісно, усіх зустрічають приязні, чемні, уважні жінки-бібліотекарки, очолювані досвідченою Тетяною Алчиною.
Щодень приходять до цього справді-бо храму жаданого пізнання й славного чтива і сивочолі ветерани, і замислені студенти, і проворні школярі, і навіть непосидючі малята. Бо ніякі надсучасні комп’ютери ніколи не замінять путящу книгу!
У бібліотеці не лише просто читають. Її вмілі, беручкі працівниці час від часу організовують різноманітні заходи: культурні, мистецькі. І обов’язково багатолюдні, сказати б масові. А ще єднають навколо себе поетів-початківців. Зростають тут і обдаровані прозаїки.
Тетяна Григорівна – то дбайлива мати: і для усіх жінок у здруженому колективі, і для безлічі вибагливих читачів. Хоч і не дуже просто нині живеться бібліотеці. Фінансування – відомо яке: за горезвісним залишковим принципом.
…Та наперекір скруті, оновлюється книжковий фонд, з’являються цікаві стенди, ваблять око барвисті виставки. До бібліотеки імені Комарова йдуть і йдуть читачі. Нехай же щастить її чарівним й гостинним господаркам, хай завше їм всміхається весна!
Петро Клешко