Політична партія Володимира Буряка “Єднання” висловила занепокоєння щодо загострення криміногенної ситуації в Запорізькій області

Протягом лютого-березня 2021 року на території області сталась низка резонансних подій, в яких постраждали депутати місцевих рад різного рівня. Вони стали об’єктами залякувань та утиску з боку злочинних угрупувань. Методи фізичної розправи, підпали автотранспорту, інші форми впливу – стають, на превеликий жаль, звичним явищем на території Запорізької області.

Зокрема, 14.02.2021 та 16.02.2021 у селищі Кушугум було скоєно погроми громадської приймальні депутата Запорізької обласної ради Дмитра Майстра.  Головна рада партії, а також представники фракції ПП «Партія Володимира Буряка «ЄДНАННЯ» у Запорізькій обласній раді невідкладно звернулася до керівників ГУ Національної поліції України в Запорізькій області, Прокуратури у Запорізькій області, УСБУ у Запорізькій області з проханням взяти під особистий контроль розслідування цієї прикрої події, аби унеможливити у подальшому будь-яке перешкоджання діяльності депутатів місцевих рад незалежно від їх політичної приналежності.

Однак, вже згодом, 01.03.2021, невідомі особи скоїли фізичний напад на Дмитра Майстра, завдавши йому численні тяжкі ушкодження, які потребували невідкладного оперативного втручання медиків. Нині він перебуває в одній із запорізьких лікарень зі струсом головного мозку та понівеченим обличчям.

Ще один приклад. В ніч з 02 на 03.03.2021 згорів автомобіль депутата Запорізької міської ради Андрія Согоріна. Можливий підпал депутат пов’язує зі своєю депутатською діяльністю.

Депутати партії “Єднання” у зверненні зазначають,  що складається враження, що розслідування порушених гучних кримінальних справ сплановано уповільнюється, гальмується і зрештою зведеться нанівець.

Разом з тим депутати  констатують, що нині запорізькі правоохоронці діють більш активно, завзято і прискіпливо під час пошуку міфічних злочинців в органах місцевого самоврядування та заснованих ними комунальних установах, закладах та підприємствах. Як наслідок, діяльність багатьох муніципальних служб є заблокованою, що негативно впливає на забезпечення належної життєдіяльності Запоріжжя у вкрай непростих умовах карантину.

Депутати партії Володимира Буряка “Єднання” закликають очільників правоохоронних органів України особисто втрутитись у ситуацію і забезпечити більш жорсткий контроль за ходом розслідувань кримінальних справ, порушених за фактами протиправних дій щодо депутата Запорізької обласної ради Дмитра Майстра, а також інших гучних справ щодо жителів Запорізької області, які стали об’єктами погроз та фізичного насилля з боку криміналітету.