Завершили облаштування ще одного бліндажа для підрозділу, який захищає Запоріжжя, – повідомив Володимир Буряк на сторінці у Фейсбуці.

Все готово для того, щоб бійці мали можливість відпочити у більш-менш нормальних умовах.

І робота не припиняється: зараз готують облаштування споруд ще для одного підрозділу, який також звернувся з проханням про підтримку.

“Хочу подякувати будівельним фірмам, які долучаються та допомагають, – зазначає лідер партії запоріжців “Єднання”. – Об’єднавши зусилля, маємо добрий результат. Кожен працює на своєму фронті, але на одну велику мету – перемогу України”.

І допомога військовим, нацгвардії, підрозділам силам оборони Запорізького края активістами партії та особисто Володимиром Буряком надається та буде надаватися системно й надалі.

“Як і всі запоріжці, не перестану дякувати ЗСУ, Нацгвардії, теробороні, добровольчим батальйонам, поліцейським, рятувальникам, медикам, які боронять Україну, – каже Володимир Буряк. – Також хочу привітати Національну поліцію, яка сьогодні святкує професійне свято. Хлопці і дівчата, які зараз воюють з ворогом на передовій, розшукують корегувальників та ворожих «помічників» у мирних містах – ви справжні герої!”

____

Посилання на наш Телеграм-канал