За попередньою змовою, група осіб внесли до офіційних документів неправдиві відомості стосовно вартості та об’ємів виконаних капітальних ремонтних робіт у будівлях сільської ради та будинку культури. В результаті, правопорушники привласнили понад 900 тисяч гривень. Про викриття розповідає Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Слідчими Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, при оперативному супроводженні Управління стратегічних розслідувань у Запорізькій області ДСР Національної поліції України, за процесуального керівництва Василівської окружної прокуратури, закінчено досудове розслідування та складено обвинувальний акт відносно чотирьох членів організованої злочинної групи, які вчинили привласнення та розтрату коштів місцевого бюджету.

В ході досудового розслідування встановлено, що впродовж 2019-2020 років, з метою заволодіння бюджетними коштами, у злочинну змову вступили тодішній голова Малобілозерської сільської ради, директор будівельного підприємства та двоє підприємців. Члени групи внесли неправдиві відомості у звітну документацію щодо вартості та об’ємів виконаних підрядних робіт з капітального ремонту будівлі з утеплення Малобілозерської сільської ради, а також капітального ремонту покрівлі будинку культури в селі Мала Білозерка.

Таким чином правопорушники вчинили привласнення та розтрату коштів місцевого бюджету територіальної громади на суму понад 900 тисяч гривень.

Наразі слідчим, під процесуальним керівництвом Василівської окружної прокуратури, закінчено досудове розслідування у кримінальних провадженнях, передбачених ч. 5 ст. 191 (Розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою), ч. 3 28 (Вчинення кримінального правопорушення організованою групою осіб) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Обвинувальні акти відносно членів організованої злочинної групи направлені слідчим обласного главку поліції до Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

____

Посилання на наш Телеграм-канал