Гороскоп на 8-14 березня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам доведеться доводити навколишнім, що ви на щось здатні. Інакше не вийде відстояти свої інтереси. Не варто поспішати, не намагайтеся займатися декількома справами одночасно. Енергія вам буде потрібна пізніше, поки краще виждати. Слушна нагода для здійснення задуманого настане ближче до вихідних. Тримайте рот на замку, є небезпека збовкнути чужу таємницю.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам просто необхідно виявити активність, що дозволить реалізувати ваші плани й ідеї. Але не варто мислити тільки глобально, не забувайте розбиратися з поточними проблемами. Зверніться за порадою до колег, це зніме нервозність і роздратування в колективі. Цей маневр дозволить усталити ваш авторитет. Вихідні вдалі для поїздок і початку далеких подорожей. Друзі вам допоможуть у вирішенні проблем.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Будь-яка ваша ініціатива буде затребувана, ваші ідеї принесуть прибуток, причому не тільки вам. В особистій сфері можливі досить круті, але приємні повороти. Те, що видавалося неможливим, саме прийде вам до рук. Буде багато спілкування, побачень, романтики й позитиву.

РАК (22.06-23.07). Постарайтеся своє вміння йти до мети поєднувати зі спостережливістю й гнучкістю. Початок будь-якої важливої події краще перенести, тоді вона швидко принесе прибуток. Цілком можна дослухатися до порад навколишніх, вони обіцяють бути здоровими. Ви зможете проявити себе, заслужите повагу колег і керівництва.

ЛЕВ (24.07-23.08). Імовірні деякі ускладнення у справах. Вам буде необхідно довести свою професійну компетентність і, якщо вам це вдасться, то ваш авторитет значно зросте. Бажано менше сумніватися в собі та приймати всі рішення самостійно, не дослухаючись до уявних доброзичливців. Вихідні загрожують вас засмутити не зовсім приємними новинами.

ДІВА (24.08-23.09). Багато чого доведеться починати з початку, з чистого аркуша. Може бути, це й непогано. Але краще розраховувати тільки на свої сили і можливості. Робота, побудована за індивідуальним планом, буде успішною, і принесе відчутні плоди. Виявіть посидючість і старання. Дрібниці можуть надалі зіграти значну роль. У вихідні влаштуйте розвантажувальні дні, зовсім необов’язковий активний відпочинок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам доведеться добряче спітнити. Чим би ви не займалися, ця діяльність зажадає величезної напруги й самовіддачі. Зате й прибуток принесе солідний. Намагайтеся робити кар’єру не на шкоду особистому життю. У вихідні не варто відмовлятися від походу в гості, одержавши запрошення і прийнявши його, ви проведете час не тільки весело, але й з користю.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Ви зможете впливати на людей, залучати нових клієнтів, спонсорів і ділових партнерів. Виявлена ініціатива обіцяє принести солідний прибуток. Ваш авторитет зросте. Роботи буде багато, але не забувайте про особисте життя, адже родина вас надихає й радує. Грядуть приємні зміни в соціальному статусі.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Перш ніж діяти, продумайте, якими будуть передбачувані результати. Пам’ятайте, що будь-яке будівництво вимагає послідовності й терпіння. Вам під силу знайти оптимальне рішення, завдяки якому ви можете добре заробити. Краще не затівати нових справ і не чекати негайних результатів у тих, що вже початі. У вихідні намагайтеся ретельно просіювати й критично оцінювати будь-яку інформацію, як ділову, так і особистого плану.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Постарайтеся позбавити себе від зайвих контактів. При обговоренні проблем будь-якого ступеня складності слід говорити винятково коротко. Можливо, доведеться боротися зі зневірою, просто подумайте про що-небудь гарне, й одразу відчуєте поліпшення настрою. Перш ніж що-небудь уживати, заручіться підтримкою близьких вам людей, вони в змозі вам допомогти. Вихідні сприятливі для рішення серйозних сімейних питань.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Досить сприятливий для вас період, і навіть мінімальні зусилля здатні будуть принести істотні результати. Але вам потрібно буде робити неординарні вчинки, будьте готові, що не всі їх сприймуть адекватно. Взаєморозуміння з навколишніми взагалі може виявитися досить проблематичним, та й перекручена інформація або її недолік загрожує ускладнити ситуацію.

РИБИ (20.02-20.03). Вас прикрасять такі якості, як дипломатичність і терпіння. Ваше бажання бачити світ біля своїх ніг зрозуміле, але доведеться все-таки трохи стримати свої апетити. Цілком достатньо й того, що оточення цінує і поважає вас.