Відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання голова комісії Василь Полюсов.
У роботі комісії взяли участь депутати Андрій Бережний, Сергій Гладченко, Андрій Іванов, Володимир Кузенко, Віталій Овчаренко, Вадим Рильський, Володимир Фомін, Людмила Шаталова.
Депутати заслухали інформацію директора департаменту комунальної власності та приватизації Сергія Стецюка, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано понад 5 млн. 282 тис. грн.
Члени комісії детально проаналізували звіти кількох керівників управлінь і департаментів міськради, взявши їх до відома, надавши відповідні доручення в річищі підготовки до наступної двадцять п’ятої сесії міської ради.
На засіданні розглянуто проекти рішень про передачу в оренду ТОВ “Ломет” земельної ділянки на вул. Брянській, 15 для розташування складів; надання дозволу ТОВ “Малахіт” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Бородінській, 85-а для розташування центру технічного обслуговування автомобілів; передачу в постійне користування державному закладу “Комунарська районна санітарно-епідеміологічна станція м. Запоріжжя” Міністерства охорони здоров’я України земельної ділянки на вул. Комсомольській, 24 для розташування будівлі санепідемстанції; поновлення ВАТ “Запоріжсталь” договору оренди землі на Південному шосе, 72 для виконання благоустрою; продаж ФОП Д. Б. Кошелю земельної ділянки на вул. Чумаченка, 18-а для розташування продовольчого магазину; продовження ТОВ “Компанія МБМ” права оренди землі на вул. Глазунова для розташування торговельного комплексу та на вул. Історичній, 18. Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин Юлія Сколибог.
З окремих питань депутати вирішили організувати виїзди на об’єкти задля прискіпливішого вивчення проблем.