Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олексій Гавріков, Наталія Деркач, Віра Куренкіна, Михайло Молчанов, Ігор Хмура.
Депутати розглянули питання, що виносяться на майбутню сесію, прийняли представників товариств співвласників багатоквартирних будинків та будинкових комітетів.
Останні висловилися проти введеного для оплати за теплопостачання двоставочного тарифу та висловили думку, що взагалі за тепло запоріжці значно переплачують. Представники організованих мешканців запевнили, що вже зібрали 10 тисяч підписів за відміну двоставочного тарифу.
Депутати висловили намір винести це питання на наступну сесію.
Депутат Наталя Деркач:
– Двоставочний тариф вводився для полегшення плати взимку, а вилилося все в ситуацію, коли взимку доводиться платити абонплату й за тепло, а влітку – абонплату. До того ж, малозабезпечені городяни влітку в більшості не отримують субсидій, тож абонплата за тепло їм нашкодила, адже взимку її б частково відшкодовувала субсидія.
Депутат Михайло Молчанов висловив думку, що можна платити і влітку за отримане взимку тепло, але виключно на добровільних засадах. Депутат Олександр Бірюк зазначив, що це питання вже розглядається не вперше, тож треба вже його вирішити остаточно.
Голова депутатської комісії Геннадій Рекалов підбив підсумки: питання треба негайно винести на найближчу сесію. До того ж, треба довести до запоріжців розрахунки, за якими створювався тариф, що діє зараз, точно вирахувати вартість 1 гігакалорії.
Депутати зазначили, що дисциплінованими платниками показують себе саме малозабезпечені верстви населення, а люди, які мають значні статки, дозволяють собі не платити за житло та комунальні послуги роками.