У середу, 22 серпня, відбулося засідання депутатської комісії з питань соціального та економічного розвитку, бюджету та фінансів Запорізької міської ради під головуванням депутата Віктора Великого.
Депутати ознайомилися з ходом виконання міської програми з установки в нашому місті нових дитячих майданчиків.
Голова комісії Віктор Великий зазначив, що в цьому році в Запоріжжі вперше міська влада виділила на будівництво дитячих майданчиків 4,6 мільйона гривень. За словами директора департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі міської ради Павла Соловйова, за ці кошти буде обладнано 71 дитячий майданчик. Місця їх розміщення вже визначено, матеріали закуплено. Наприкінці серпня розпочнеться будівництво першого майданчика. Всі роботи планується завершити до кінця вересня.
Павло Соловйов також поінформував членів бюджетної комісії про хід ремонту внутрішньоквартальних доріг. У рамках спеціальної міської програми, за ініціативою міського голови Олександра Сіна, на це було виділено з бюджету Запоріжжя 5 мільйонів гривень. У порівнянні з 2011 роком фінансування ремонту внутрішньоквартальних доріг збільшено в десять разів.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua