Роман Петров

У середу, 25 січня, в засіданні депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, торгівлі, побутового обслуговування та захисту прав споживачів Запорізької міської ради взяли учать депутати Роман Петров (голова комісії), Ігор Бірюков, Олег Бондаренко, Зоя Лимарчук, Олександр Музичук, Ольга Шевцова та Андрій Нетреба.
На засіданні комісії депутати позитивно розглянули проект рішення Запорізької міської ради про зміну статусу житлового блоку гуртожитку на вулиці Історичній,49 літ. А-9 на статус гуртожитку для малих сімей та про затвердження ліквідаційного балансу управління освіти і науки Запорізької міської ради.
Голова комісії Роман Петров на засіданні відзначив, що минулого року відбувалися певні зміни у законодавстві стосовно підприємницької діяльності. З цього приводу за роз’ясненнями до нього та до інших його колег постійно звертаються люди, які працюють у торговельній сфері.
“На жаль, не на всі питання ми можемо відповісти самостійно. Тому вважаю за потрібне, щоб спеціалісти управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг проаналізували законодавство та проінформували членів комісії про зміни, які відбулися”, – сказав Роман Петров.
Депутати погодились із цим та зазначили, що їм необхідні коментарі до змін у законодавстві від фахівців, до цього питання детально звернуться на наступному засіданні комісії.