Володимир Гунько

Під час засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку Запорізької міськради депутати розглянули низку проектів рішень, які будуть винесені на найближчу чергову сесію міської ради.
Одним із перших розглянутих питань було проблемне рішення виконкому про підвищення тарифів для населення за водопостачання та водовідведення. Нагадаємо, що згідно з програмою інвестицій та розвитку системи водопостачання та очищення води у Запоріжжі міська влада кілька років тому взяла кредит у Європейського банку реконструкції та розвитку. Кредит та відсотки за нього потрібно сплачувати. Зазвичай, цей тягар ліг на плечі городян.
На думку голови комісії Володимира Гунька, кожний депутат повинен поміркувати та зробити пропозицію щодо зменшення цього тягара. Можливо, зменшити фінансування деяких другорядних програм, щоб якнайскоріше погасити цей кредит. Тому що багато хто з запоріжців просто буде не в змозі сплачувати підвищений тариф. Депутати одностайно погодилися з цією
порадою – зарплатню ж ніхто городянам не підвищив.
За допомогою до депутатів звернулися мешканці невеликого будинку № 224 на проспекті Леніна (на перетині з вул. Добролюбова). За їхніми словами, двір перетворився на велику купу сміття, яке залишають за собою працівники кіоску, який торгує різноманітними харчами швидкого приготування. У підприємця, за словами городян, немає договору на вивіз сміття та прибирання придомової ділянки, а тому ВРЕЖО № 13 виставляє мешканцям будинку роздутий тариф. Депутати вирішили зробити виїзне засідання, щоб з’ясувати всі обставини справи.
Комісія працювала у складі: Володимир Гунько, Людмила Маринюк, Іван Костенко, Костянтин Вайтаник, Денис П‘ятигорець, Едуард Шершньов та Валерій Іванов.