З першого травня у нашому місті послуги з газопостачання, які раніше надавав Запоріжгаззбут, тепер надає Нафтогаз України. Багато хто з містян не знав про зміну постачальника природного газу та оплатив травневі послуги саме Запоріжгаззбуту. Тепер для того, щоб повернути сплачені кошти, громадянам необхідно звернутися до Запоріжгаззбуту за адресою вулиця Волгоградська, 26А. При собі їм необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та відповідну банківську виписку, – повідомляє офіційний сайт Запорізької міської ради.

Повідомляється, що нові договори з новим постачальником вам укладати не потрібно. Це вже було зроблено автоматично. А щоб дізнатися номер свого особистого рахунку, потрібно лише зареєструвати особистий кабінет у чат-ботах або на сайті Нафтогазу.

Окрім того, зміна постачальника ніяк не вплине на тарифи на природний газ. До того ж, зараз вже підготовлено законопроєкт, згідно якого під час дії воєнного стану, а також протягом півроку після його завершення, тарифи на природний газ підвищуватися не будуть. Вони залишатимуться на рівні, який діяв до 24 лютого.

Влада закликає за можливості сплачувати послуги житлово-комунального господарства. Адже своєчасна оплата – це не лише підтримка економіки міста, а ще й заробітна плата наших комунальників.

____

Посилання на наш Телеграм-канал