Єднання зусиль було, є та завжди буде запорукою ефективної роботи, – знає міський голова Запоріжжя (2015 – 2021 р.р.) Володимир Буряк.

Наші захисники, які зараз боронять Запоріжжя на передовій, мають відчувати нашу підтримку. І ми щосили намагаємось їм допомагати. Мова не лише про ліки, харчі, амуніцію чи різні матеріали. А і про більш вагомі та цінні «речі».

“Сьогодні передав для військових сучасні «вуха та очі» – дрон, – повідомив на сторінці у Фейсбуці Володимир Буряк. – Замовляли його за кордоном. Не буду казати, скільки часу та скільки кілометрів він до нас їхав. Головне, що птаха вже у надійних руках захисників Запоріжжя”.

Воїни оглянули техніку професійним оком та залишилися задоволені. І це – головна нагорода.

“Побажав хлопцям вдачі, щоб били ворога та самі залишалися неушкодженими”, – зазначив Володимир Буряк.

Сьогодні, в День Конституції України, час вклонитися всім, хто зараз відстоює найважливіші статті головного документу країни:

– Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
– Суверенітет України поширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.
– Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

“Сміливість, з якою наші хлопці та дівчата боронять Україну, вже увійшла в історію, – констатує лідер партії “Єднання”. – Наша країна вчергове виборює своє право на незалежність. І обов’язково переможе!”

Дрон

____

Посилання на наш Телеграм-канал