У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання голова комісії Василь Полюсов.
У роботі комісії взяли участь депутати Андрій Бережний, Сергій Гладченко, Андрій Іванов, Володимир Кузенко, Віталій Овчаренко, Тетяна Поліщук, Вадим Рильський, Неоніла Сепп, Людмила Шаталова.
Члени комісії ознайомились з інформацією заступника директора департаменту комунальної власності та приватизації міськради Максима Хитрика, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано понад 5 мільйонів 678 тисяч гривень.
На засіданні розглянуто проекти рішень про надання у постійне користування комунальній установі “Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня № 9” земельної ділянки на вул. Істоміна, 17 для розташування амбулаторії сімейного лікаря; надання дозволу Запорізькому державному медичному університету на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Космічній, 2 “в” для розташування медичного коледжу; передачу в оренду ТОВ “ВЄД” земельної ділянки на Хортицькому шосе, 46 для розташування тимчасового ринку; передачу у власність гр. А. А. Погосяну земельної ділянки на вул. Перемоги, 65 для розташування капітального гаражу; поновлення ФОП Т.А.-огли Алієву договору оренди землі на вул. Правди, 58 для розташування зупинкового комплексу з торговельними кіосками. Із інформацією з цих та інших земельних проектів виступила начальник управління з питань земельних відносин міськради Юлія Сколибог.
З окремих питань депутати вирішили організувати виїзди на об’єкти для детальнішого вивчення проблем.