Директор однієї з комунальних організацій, на договірних умовах з іншим підприємством, здійснювали реконструкцію зовнішнього освітлення на вулицях міста. Згідно угоди, підприємства вдвічі завищили обсяг ремонтних робіт з метою заволодіння виділених з бюджету коштів у сумі близько 300 тисяч гривень, – повідомляє Відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Попередньо слідством встановлено, що директор на договірних умовах виконував будівельно – монтажні роботи з реконструкції на об’єкті освітлення, розташованому по вул. Істоміна в м. Запоріжжя. Розуміючи, що не всі роботи виконано, директор умисно вніс до офіційних документів недостовірну інформацію щодо їх завершення та використання у повному обсязі будівельного матеріалу, тим самим спричинив шкоду місцевому бюджету у сумі близько 300 тисяч гривень.

Наразі слідчим Запорізького райуправління поліції ГУНП в Запорізький області, за процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури та оперативного супроводження працівниками відділу захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Запорізький області, повідомлено про підозру директору комунального підприємства-замовника, 1958 року народження, за фактом розтрати чужого майна службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

____

Посилання на наш Телеграм-канал