У Запоріжжі завершилося будівництво сучасної дороги

Нова дорога по вулиці Північне шосе з’єднує Заводський район з центральною частиною міста. Вона відповідає всім сучасним стандартам будівництва. ЇЇ довжина складає 2,8 км. Дорога розділена на чотири смуги. На ній є колесовідбійний брус, забезпечено водовідведення, розташована велодоріжка, встановлене сучасне освітлення. Уздовж дороги розміщено по два зупинкові комплекси в різних напрямках.

Як писав сайт «Запорозька Січ», роботи з будівництва дороги виконало ПАТ «Запоріжсталь» за власні кошти. Їх вартість склала понад 200 млн. грн.

Сьогодні на цьому об’єкті відбулася робоча зустріч, в якій взяли участь міський голова Володимир Буряк, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма, заступник міського голови Анатолій Пустоваров, депутат обласної ради Віктор Бусько, депутат міської ради Ігор Чумаченко.

– Стан доріг – один з основних критеріїв розвитку міста. Саме тому ми приділяємо особливу увагу їх ремонту. За цей час в Запоріжжі відремонтовано понад 2 млн кв. м. доріг. Це означає, що місто розвивається. В тому числі і завдяки таким підприємствам як «Запоріжсталь», які наповнюють міський бюджет. Будівництво ж «Запоріжсталлю» цієї дороги може стати прикладом не тільки для нашого регіону, але й в рамках всієї України, – зазначив Володимир Буряк.

Під час наради також обговорили питання роботи громадського транспорту. Найближчим часом планується збільшити кількість великих автобусів на популярному маршруті №29, який з’єднує Заводський район та Південний мікрорайон. У вересні також у цьому районі почне працювати новий автобусний маршрут №86, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в усіх районах Запоріжжя ведеться масштабний ремонт доріг. В Олександрівському районі на вулиці Шкільній завершується будівництво першої черги нової сучасної дороги. Середній ремонт доріг проводять у Заводському районі. Триває ремонт і в Дніпровському районі по вулиці Зерновій. У Вознесенівському районі ремонтують великий блок соціально важливих об’єктів. Там  також відремонтували дорогу, яка веде до ринку. В місті активно ремонтують внутрішньоквартальні дороги.

Читайте також: Проспект Маяковського став ще однією окрасою Запоріжжя.