Дискутували про проблеми і перспективи розвитку демократії в Україні
У Запоріжжі в приміщенні ЗЦНТІ під орудою регіонального осередку Громадської Асамблеї України проведено засідання “круглого столу” “Проблеми і перспективи розвитку демократії в Україні. Дії громадськості із забезпечення реальної демократії”.
Метою зібрання стало напрацювання спільної позиції громадськості Запорізької області напередодні Форуму Громадської Асамблеї України “Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства”, що пройде у лютому нинішнього року в Києві.
Розгляд нагальних питань, винесених на засідання “круглого столу”, що відрадно, набрав і конструктивного, і водночас дискусійного характеру. Йшлося про регіональний вимір проведення реформ – проблеми та можливості громадянського суспільства щодо їх подолання; оптимальні шляхи розвитку країни; забезпечення проведення чесних, вільних та ефективних для країни виборів – постановка питання та дії громадськості; громадянське суспільство: самоорганізація і самоструктуризація, оцінка перспектив та ефективності.
У жвавому обговоренні актуальної тематики активну участь взяли президент Благодійного фонду “Оберіг”, регіональний координатор Громадської Асамблеї України Ігор Зубко, представник Запорізької ОДА Олександр Зубченко, креативний директор громадської організації “УкрПростір” Микола Колодязний, представник громадської організації “Людина суспільства” Володимир Волох, керівник проекту “Школи демократії” Павло Тодоришин, представники громадської організації “Європейська молодь України” Юрій Кривенко, Катерина Коротченко, Денис Демидов, керівниця ініціативної групи “Дар Янгола” Ганна Панченко, представник “Молодого Руху” Олег Рібій та інші.
Під завісу представницького заходу присутні майже одностайно обрали делегатів на Форум Громадської Асамблеї України.