Вже четвертий рік поспіль радіокомпанія “Великий Луг” і Запорізький благодійний фонд розвитку літератури “Натхнення” реалізують проект “Народний рейтинг”.
Процедура відбору кандидатів на звання видатного запоріжця проходить досить демократично – шляхом телефонного опитування і заповнення спеціальних анкет, надрукованих у місцевих виданнях.
Лауреатами народного рейтингу цього року стали керівники підприємств, лікарі, журналісти, підприємці, діячі культури і мистецтв, священнослужителі.
Нещодавно їх вшановували у кіноконцертному залі імені Довженка. Нариси про лауреатів “Народного рейтингу” ввійшли до альманаху “Видатні запоріжці”. Ця книга вийшла в світ у видавництві “АА Тандем” накладом 500 примірників. Координатори проекту передбачають передати її в бібліотеки регіону.
Серед імен найповажніших і тих, хто заслуговує довіри запоріжців, було й ім’я головного лікаря Запорізької обласної клінічної лікарні Ігоря Шишки.
Нагадаємо, у вересні 2007 року він був призначений головним лікарем Запорізької обласної клінічної лікарні, а в 2009 році – головним позаштатним ортопедом-травматологом управління охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації. У 2010 році запорізька громада виказала головному лікарю обласної клінічної лікарні високу довіру, обравши його депутатом Запорізької обласної ради. Під керівництвом Ігоря Шишки Запорізька обласна лікарня за останні 4 роки істотно розширила свої ліцензійні можливості, отримала вищу акредитаційну категорію і стала науково-практичною базою для 14 кафедр Запорізького державного медичного університету та Запорізької медичної академії післядипломної освіти. Зараз у лікарні впроваджуються і ефективно застосовуються сучасні високотехнологічні методики діагностики та лікування різних захворювань.
Прес-служба КУ ЗОКБ