З 9 по 11 лютого у виставковій залі “Козак-Палац” відбудеться “Ярмарок освіти-2012”.
Це – презентація ринку освітніх послуг, яка об’єднає XIII Міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів “Абітурієнт-2012”, ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку “Освіта за кордоном” і “Освіта для бізнесу”, Міжрегіональний ярмарок вакансій “День кар’єри-2012”.
Організатори – Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства освіти й науки, молоді та спорту України, за сприяння обласного управління освіти й науки, департаменту освіти й науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, обласного центру зайнятості.
“Ярмарок освіти” щорічно представляє провідні навчальні заклади області, України та інших країн, бізнес-школи, тренінгові компанії, навчальні центри. Цього року тут очікується більше ста учасників. Відбудуться презентації, майстер-класи.
Головна мета акції – представити всі рівні сучасної освіти. “Ярмарок освіти-2012” буде працювати у виставковій залі “Козак-Палац” (вул. Перемоги, 70- б) з 9 по 11 лютого з 10 до 17 години.
9 лютого з 13 до 17 години в рамках “Ярмарку освіти” пройде Міжрегіональний ярмарок вакансій “День кар’єри-2012”. У ньому візьмуть участь кадрові агентства промислових підприємств, фінансових установ, торговельних компаній, навчальні центри, бізнес-центри, бізнес-школи. Захід розраховано переважно на молодих фахівців та студентів-випускників.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua