Заплановані будівельні роботи з відновлення основної злітно-посадкової смуги запорізького аеропорту підрядник закінчить у  попередньо встановлений термін – у середині жовтня

Додаткові ж роботи, які дозволять підвищити рівень безпеки польотів та покращать якість ремонту смуги, закінчать до 22 жовтня, повідомляє керівництво аеропорту. Зокрема, необхідно провести додаткові роботи з фрезерування основи для нового покриття. Під час зняття попередніх плит, виявилося, що покриття під ними було укладене ще у 50-х роках минулого століття, тож йому необхідна додаткова обробка. Крім того, аби ефективніше компенсувати коливання температури під час різних сезонів року, вирішено створити додаткові деформаційні шви на новому покритті.

– Підрядник виконує всі взяті на себе зобов’язання. Ті роботи, що ми планували попередньо, виконають у зазначений термін. Додаткові ремонти триватимуть ще кілька днів. Датою відновлення роботи аеропорту визначено 22 жовтня,  – розповів заступник директора КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» Олексій Дубревський.

Також аби ввести смугу в роботу необхідно вирішити деякі бюрократичні питання (оформлення документації в БТІ та в Державній авіаційній службі). На сайті мерії зазначають, додаткові роботи виконуватимуться в межах загального фінансування, вартість проєкту не зросла.

Нагадаємо, ремонт в запорізькому аеропорту розпочався на початку вересня. Оновлена смуга буде більш безпечною для польотів та зможе довго прослужити  без ремонтів. А також зазначимо, після відкриття аеропорту з’явиться кілька нових рейсів: до ОАЕ, Тель-Авіву та Києва.

Читайте також: У Запоріжжі відкрили рух на проспекті Металургів