Документи, що стосуються будівництва терміналу, та майно підрядника необхідні для продовження робіт із запуску терміналу в експлуатацію

КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» звернувся до СБУ в Запорізькій області, Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України з вимогою повернути вилучені документи та майно, що не стосується предмету обшуку.

Як писав сайт «Запорозька Січ», СБУ в Запорізькій області провела обшуки в аеропорту. Варто зазначити, що вони стосуються справи, порушеної ще в 2015 році. Разом з тим, під час обшуку окрім матеріалів, необхідних для розгляду справи, вилучили також документи за 2019 рік. Зокрема ті, що стосуються капітального ремонту злітно-посадкової смуги та будівництва терміналу. Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк вчора заявив про те, що такі дії правоохоронців змушують заморозити всі роботи на терміналі та ставлять під загрозу не лише його відкриття, а й запуск нових рейсів навесні.

Депутати та експерти вже назвали такі дії правоохоронних органів політичним тиском на міську владу та мера Володимира Буряка через те, що він має високий рівень підтримки серед запоріжців.

Нагадаємо, обшуки очікуються також у міській раді, зокрема, в кабінеті Володимира Буряка.

Читайте також: Запоріжці мають об’єднатися та відстояти аеропорт