Запорізьку дитячу лікарню №5 за чотири роки значно оновили

Це найбільша міська лікарня, до того ж багатопрофільна. Щороку тут лікуються тисячі пацієнтів від народження до 18 років. А відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених взагалі є єдиним такого профілю відділенням у місті Запоріжжя. Крім того, тут функціонує поліклініка, що обслуговую не лише мешканців Хортицького, а й Вознесенівського, Дніпровського та Заводського районів.

0x0 (7)

Проте деякі відділення лікарні не бачили ремонту більше 25 років та виглядали дуже плачевно. За 4 роки 5-ту дитячу лікарню просто не впізнати. Для цього медзакладу придбали сучасне обладнання на суму понад 27,3 млн. грн. Це 10 апаратів штучної вентиляції легенів, 13 моніторів пацієнта, 2 реанімаційні системи для новонароджених, 2 системи обігріву новонароджених, 2 пульсоксиметри, 4 діагностичні рентгенівські системи, 3 стаціонарні апарати УЗД, портативний УЗД апарат та мобільною рентгенівською системою, обладнання для реабілітації, аналізатори газів крові та інше медичне обладнання, зокрема й те, що необхідно для пацієнтів, які хворіють на коронавірус.

0x0 (1)

Також було виконано низку ремонтних робіт.

0x0 (6)

Як повідомив на своїй сторінці в «Фейсбуці» мер Запоріжжя Володимир Буряк, який сьогодні відвідав медзаклад, розвиток медицини, зокрема й дитячої – напрямок, який він 4 роки тому поставив для себе в пріоритет, працюючи на посаді міського голови.  Саме тому за ці роки вдалося зробити так багато.

0x0 0x0 (5) 0x0 (2) 0x0 (8) 0x0 (4)

Читайте також: Володимир Буряк звернувся до запоріжців