З Днем металурга та гірника привітали запоріжців представники однієї з всеукраїнських дистриб’юторськіх компаній, що мають відділення у Черкасах, Бердянську, Сєверодонецьку, Мелітополі, Пологах та Орєхові. Вони з’їхалися зі своїх міст та зібралися на одній з центральних площ міста – Запорізьку задля проведення флеш-мобу–привітання з Днем металургів.

Усім городянам, які забажали взяти участь у акції, було надано базовий майстер-клас з танців. На зустріч прибули й підприємці, які через окупацію українських територій були вимушені припинити там діяльність і відновили свою бізнес-активність на території Запорізькій області.

Окрім святкового приводу люди вийшли висловити свої співчуття загиблим у теракті у Франції та нагадати, що життя має продовжуватися.

Організатори сподіваються, що заходи, які об’єднують людей стануть традиційними, а директор з продажу фірми-організатора флеш-мобу  Антон Андреєв висловив думку про те, що подібні заходи є чудовим приводом для перевірки командної роботи співробітників компанії.13730614_143922336037162_1825579328_o