Наповнити полиці продуктами: Запорізькі виробники зможуть домовитися з магазинами про прямі поставки через онлайн-платформу ProdUkraine.

Найбільші українські торговельні мережі за підтримки органів державної влади створили онлайн-платформу ProdUkraine.org для пошуку постачальників у різних регіонах України.

Тут запорізькі виробники й постачальники можуть розмістити пропозицію своїх товарів або відгукнутися на існуючу та домовитися про укладання договору. Оголошення можна розмістити про будь-які товари широкого вжитку. У першу чергу зараз важливі продукти соціальної групи та промислові товари першої необхідності. Це і продукти харчування (яйця, молочні продукти, м’ясо, риба), напої, дитячі товари, товари для дому та господарські товари.

До платформи вже долучились понад 1000 торгових точок (торговельні мережі «Сільпо», «Фора», Fozzy C&C, Thrash! Траш!) і десятки виробників харчової продукції. З кожним днем функціональне наповнення платформи зростає та з’являються нові можливості для учасників.

Ініціатори платформи зацікавлені у реєстрації на сайті якомога більшої кількості як локальних виробників та постачальників, так і ритейлерів. Після початку військової агресії росії проти України, всі продуктові ритейлери і виробники об’єднані однією місією ― нагодувати українців та забезпечити їх усім необхідним у цей трагічний для країни час. Ланцюги постачання до магазинів зараз зламані, в магазинах по всій країні не вистачає найнеобхідніших товарів. Тому зараз надважливо швидко налагодити локальні поставки продуктів харчування до продовольчих мереж та магазинів.