Підвищення вартості електроенергії призвело до збільшення собівартості продукції та падіння конкурентоспроможності місцевих підприємств

Депутати від Партії Володимира Буряка “Єднання” підтримують зв’язок із підприємцями та спільно шукають вирішення викликів, які зараз повстали перед представниками бізнесу.

Нещодано відбулася зустріч депутата міськради від партії “Єднання” Олександра Онищенка з директором ТОВ “Лакомка 2010” (“Лускунчик-Смакунчик”) Євгеном Лєпьохіним. Він займається виробництвом високоякісного смаженого насiння соняшника, яке вирощено на полях Запорізькій області.274158043_1126649494764143_393266897269673558_n
“Як депутат від Партії Володимира Буряка “Єднання”, я дуже стурбований ситуацією, яка склалася в сільськогосподарському секторі після суттєвого подорожчання енергоносіїв. Під час розмови з Євгеном Васильовичем мої підозри підтвердилися”, – розповів депутат.

Підвищення вартості на електроенергію більш ніж на 40% призвело до збільшення собівартості продукції, конкурентоспроможність впала, є зниження товарообігу. Всі ці фактори впливають на заробітну плату та ведуть до скорочення робочих місць. А завдяки стрибку цін на паливо постраждала дистриб’юторська мережа, яка займається організацією доставки продукції на торгові точки.

“Виробники не лише поповнюють бюджет міста та області своїми податками, вони ще дають роботу багатьом запоріжцям. Задачі які стоять перед виробниками – це покращення якості продукціїшляхом оновлення обладнання, створення нових робочих місць, збільшення заробітної плати робітникам. Тому і керівництво міста, і депутати – ми всі повинні працювати разом в інтересах людей, прислухатися до виробників та споживачів.
Я впевнений, що є потреба здійснювати сприяння в питаннях розвитку виробництва. Бо такими темпами ми залишимося без місцевого виробництва, що буде мати катастрофічні наслідки”, – вважає Олександр Онищенко.