У Запорізьку міську програму «Охорона здоров’я Запоріжжя на період 2016-2018 років» внесені позитивні зміни, що передбачають додаткове фінансування ряду важливих об’єктів міста, зокрема, що стосується допомоги воїнам-учасникам АТО.

При цьому заступник Запорізького міського голови Анатолій Пустоваров підкреслив важливість створення на базі фізіотерапевтичного відділення КУ «Міська клінічна лікарня №3» міського центру для фізичної реабілітації учасників бойових дій, в тому числі АТО, інвалідів війни та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Для реалізації даного проекта із бюджета міста Запоріжжя виділено 418 тис. грн.

На ці кошти відремонтують приміщення, які раніше використовувалися як актовий зал поліклініки. Тут буде розташовано зал лікувальної фізкультури, укомплектований спеціальними тренажерами: шведською стінкою, дошками Євмінова, апаратурою для механотерапії тощо. Також буде закуплено фізіотерапевтичне обладнання. Це дозволить проводити реабілітацію учасників бойових дій після травм та поранень, тривалого стресового стану, лікувати хребет, кістки, запальні процеси органів дихання та кровообіг.

За даними заступника директора департаменту з питань охорони здоров’я Запорізької міськради Вікторії Ушакової, фізіотерапевтичне відділення лікарні є одним із найбільших у місті. Тут працюють ведучі спеціалісти в області фізіотерапії й реабілітації. Значною перевагою є також його територіальна доступність (лікарня розміщена в центрі міста), що дозволить проходити амбулаторну реабілітацію пацієнтам за призначенням лікарів у зручний для них час. Крім того, у міському центрі  буде зібрано обладнання для всіх видів фізіотерапії, яке буде значно ефективнішим у процесі реабілітації.