Міська влада запропонувала продуктовим торговельним мережам закуповувати продукти у місцевих фермерів

Таке рішення запропонували представникам торговельних мереж на нараді щодо цінової політики на товари першої необхідності. Як писав сайт “Запорозька Січ”, деякі супермаркети почали підвищувати ціни на свою продукцію. Мер Запоріжжя Володимир Буряк назвав такі дії неприпустимими, та заявив, що недобросовісних продавців, які бажають нажитися в умовах карантину, очікують рішучі заходи контролю.

На нараді представники великих мережевих супермаркетів розповіли, що вартість продуктів залежатиме від оптових цін, за якими вони закуповують продукцію у постачальників. Зокрема це стосується овочів, бо вони закуповуються централізовано для всієї мережі, а не окремо по регіону. У міській раді зазначили, що виходом з цієї ситуації може стати закупівля продукції на місцевому ринку.

– Пропонуємо вам закуповувати овочі у місцевих фермерів. Ми звернемось до обласної державної адміністрації, щоб вони створили для вас таку можливість, фермери мали змогу привозити овочі на продаж. Це дозволить  не підвищувати ціну на вказані товари, – наголосив радник міського голови Валерій Еделєв.

Читайте також: У Запоріжжі літнім та маломобільним мешканцям доставлятимуть продуктові набори